Diș implantlarɪ

İmplant titanyum (4) coğunlukla yapılmış yapay bir kok vardır. Cene kemiği dişli ve sırayla yukseltmek icin (2) yukseltme uzerine koydu tac takmak icin hizmet (1), yani implant diş tamamen olmasa bile nesnemaemi protez yapılar konabilir. Zaten ne daha ağrılı olguların% 90 bir implant yerleştirerek, ziyaretcilerin kafasında nasıl oluşturulduğunu hissetmek algılara, artık diş cıkarma (temizleme) daha travmatik aksine.

www.dentalimplants.bg   

Eğer implant diş teksinyenleri ile ilgili her konuda daha fazla bilgi alabilirsiniz. www.dentalimplants.bg At. Bu bolumde www.ralev-dental.com implantoloji diş protezi bazı temel kavramları acıklanmıştır. İmplantlar ile ilgili tum soru ve diş hekimliği genel (diş hekimliği?) gir www.dentalforum-bg.com de cevap icin calışacağız.

Diș beyazlatma sistemi    Diș pimleri    Diş polikliğini Dr. Ralev

www.ralev-dental.bg    www.bg-tourinfo.bg    www.bg-dentis.com  

Diş tac mavi-titanyum gri Bleed korur 3 işaretli zirkonyum halka programı (halka). Bu implant sistemlerinin saygın ureticilerinden tum tarafından sunulan bir seramik halka ile estetik, implant ust duzeye cıkarmak icin yapılır. Bizim ofiste implant sistemi TBR ile calışıyor - uretim Sudimplant - Fransa. www.sudimplant.com - Biz kimseye ureticinin sitesini ziyaret etmek isteyen oneririz. Nobel Biocare (ureticinin sitesi- www.nobelbiocare.com). Bakanlar kurulu bulgar piyasasındaki durumu cerrahi ekibinin analizi yuksek sınıftan başka bir implant sistemi satın almaya karar verdi. Bu ya, belki de avrupa pazarında en iyi sistem bu en az Avrupa Birliği(E.S.) maksilofatsialen cerrahisi (www.eurofaces.com) den arkadaşlarıma coğundan reaksiyonlardır. Birkac ay bu karar sonrasında, sistem satın alınmıştır ve şu anda kim gercekten kaliteli protez istiyor herkes icin gecerli. Biz stok her buyuklukteki implant var, bu yuzden pek gerekli implant teslimatı icin beklemek gerekecek. İyi, birisi bir ihtiyac ve arzu ve zorluklarla karşılaşacak 16 veya 20 implantlar uzerine koymak icin birkac gun :-) beklemek zorunda kalacaklar vardır. Gelecekte, aynı zamanda Nobel Biocare ile ust sınıf bir implant sistemi, Straumann (www.straumann.com) ve satın alınacaktır. Tum bu mukemmel PROTEZ DİŞ adına bir urun portfoyu sunmak icin tek amacı ile yapılır.

Diș beyazlatma sistemi    Diș pimleri    Diş polikliğini Dr. Ralev

 Romanya - Lasi kentinde yuz cerrahisi - diş ofisleri Dr Ralev ve ekibinin bir uyesi 2007 yılında "maksillo ders ziyaret etti. yuz cerrahisi duzenli olarak bu kursları boyunca maksillo bircok lisansustu oğrencileri ile Dr Ralev Wenceslas, ilgili. Guney Kore'den uretim Dentium endişesi. Bu implant sistemi Implantium sunuldu. Romanya'da Tanıtım sistem değildir ve fiyatı en az ve implantlar ve yonlendiricilerin tasarımı ile calışmak icin kolaylıkla Dr Ralev etkilemektedir. Sadece bir ay Dubai'de DYY sonraki Kongresi - Birleşik Arap Emirlikleri - Dr Ralev zaten uretici ile irtibata gecti. Bu yuzden eninde sonunda yeni Ralev Dental Firma PLC Bulgaristan icin endişe dentium temsilcisi oldu ve ulkede implantlar sunmaya başladı. Ağustos ayında 2008 Ralev Diş Corp aynı yıl implantların ilk parti ve implant 06/01/2009 İlk ikisini başarıyla Dr Wenceslas Ralev tarafından yerleştirildi yapıldı Kasım ayında, tıbbi cihaz ticareti icin lisans aldı.

Yeni bir calışmada bizimle implant fiyat implant yerleştirilir. Bulgaristan'ın en iyi ofisleri kıyasla cok rekabetci olduğunu buldu. sosyal yardım icin bir kurum olmaya calışıyoruz, biz hizmet rekabetci bir fiyat sunan yuksek gelir elde etmek icin onemli bir yolu olduğuna inanıyoruz - fiyatlarında agresif rekabet ofisimize temel bir inanc yukseltti. Ve menkul kıymetler borsasına dondu ve (tıklayınız daha fazla bilgi icin) halka acık bir şirket haline, biz yirminci yuzyılın bir kalıntı olarak ticari sır kavramı algılıyorlar. Bulgaristan hicbir meslektaşı yapmak cesaret yok bir şey - bizim tedarikci implantlar satın hangi nedenle, fiyatlar yayınlayacağız.

www.bg-tourinfo.com     www.investor-bg.com    www.ralev-dental.com    www.bg-dentis.eu

Uzun ve zengin deneyimi ile yatırımcılar olarak biz halka acık bir limited şirket gelirleri, giderleri ve kar faaliyetlerinden acısından tam bir acıklık olmalıdır farkındayız - eylemin niteliğine bakılmaksızın. Bu netlik tum potansiyel yatırımcılar ve tuccarlar şirketin gercek değerini belirlemek icin yardımcı olur. Bu bağlamda maliye şeffaflık faydalanan Outside. Her hastanın odediği ve ne kadar malzeme ve uygun tedavi icin ozel bir calışma maliyeti hakkında bilgi sahibi olmak yararlı olacaktır. Yukarıdaki fiyatlar Bulgaristan tumu icin gecerlidir. Kolayca hesaplayabilirsiniz ne bir meslektaşım nasıl onların odevinizin :-))). Eğer Yatırımcı İlişkileri Ralev Diş Corp Bolumu ziyaret etmek istiyorsanız, tıklayın ...

Hepimizi icin herhangi bir sorunuz varsa, adres www.dentalforum-bg.com onları atayabilirsiniz. Biz hızlı ve yetkin mumkun yanıt vermeye calışacağız. Bizim forum hoş geldiniz! Erken 2010 yılında bulgar implant site en tum mevcut ve gelecek hastalar icin yararlı olabilmesi icin daha sert bir daha calışmaya karar verdi. Hasta hem de diş hekimleri icin yararlı olabilir oldukca yeni bir ozel bilgi yayınlandı. Tum bu www.dentalimplants.bg mevcuttur. Meslektaşlarımızın biri bu sitede kim implantoloji ilgilenen herkes icin başkanlık (liderlik, eğitim, yardımcı bilgi) olarak hizmet verebilir gormek dile getirdi. iltifat icin teşekkurler ... Ancak, biz muadili değerlendirilmesi biraz bizim yetenekleri abartmış olduğuna inanıyoruz.

Diș beyazlatma sistemi    Diș pimleri    Diş polikliğini Dr. Ralev