Diş polikliğini Dr. Ralev

 

Web sitesi yapilisi

Bu web sitesinin Yazarlar Dr. Nina Buchkova, Dr. Yavor Simeonov ve Dr. Wenceslas Ralev'tir. Diş polikliğini Dr Ralev 2002/03/18 yıl oluşturuldu. Şu anda polikliniğinde beş diş hekimi bulunmaktadır. Personelin yaş ortalaması 30 civarı değişiyor. Biz her acıdan mukemmel olması icin calışıyoruz - Herhangi bir rahatsızlık duygusu dişci koltuğuna hasta olmadan calışmak, kabine hoş bir ic mekan ve mukemmel hijyen sağlamak icin diş hekimliğinde dunya kalite standartlarını karşılamak icin calışmalarımız urunudur.

www.omegadentagroup.com

Global bilgi ağına (veya Internet, bunlar coğu insanın soylediği gibi) gercekten dunyayı değiştirmek başardı. Şu anda, bizim şirket olarak buyukluğumuz ortalama (daha doğrusu kucuk) sadece 20 yıl once "New York Times" veya "Frankfurter Allgemeine Zeitung" dergisi gibi yayınlarda baskı vardı once de bu tur icerik ve fırsatlar trafik bilgileri icin ev sahipliği yapmak gibi kapasiteye sahip ya da biz kullanıcıya geri bildirim icin bir fırsat olduğunda - bir şey yazdırmak zordur. Herkes bize bizim forumumuzu kullanarak herhangi bir soru sorabilir ve bir kac saat icinde forum yoneticileri veya yetkilileri tarafından sorulmuş olan soruya cevap verilir. Her ziyaretci bize guvenebilir ve rahatlıkla sorunlarınızı paylaşabilir. Bizim tasarlanmış olan on-line diş sitesi tavsiyeler ve sorunlar icindir. Adres, ancak  www.dentalforum-bg.com olan kayıt diş hekimliği alanında uzman tavsiyesi daha kolay kullanıcı erişim icin yapıldı.

www.omegadentagroup.net

Bizim polikliniğimiz ticari olmmayan herhangi bir hizmet veya urun icin calışmaz başka bir veb sitesi geliştirildi.

Diş polikliğini    Pirin    Hotel CENNET    Rila    Vidin    Vidin Tarihi

Diș beyazlatma sistemi    Diș pimleri    Diş polikliğini Dr. Ralev    Diș implantlarɪ    Kara Deniz    Diș beyazlatma sistemi "The smile"

Bizim ofis ekibi diş hekimliğinin tüm alanlarında güncel gelişmeleri takip etmeye çalışıyor. Bu nedenle belki de en güncel bilgi almak için dikkatli olun, çoğu zaman özel kurslar, dersler ve konferanslar devam etmektedir. Tüm bu son derece zaman ve para, ancak nitelik artırmak için başka bir yolu yoktur. Ayrıca, tıp alanında çağdaş gelişmeleri farklı alanlardan uzmanları bir dizi işbirliği gerektiren ve konsolidasyon ve hastanelerin birleştirilmesi yönünde eğilimler var. Birçok uzman daha fazla deneyime ve en etkili klinik ve bilimsel çalışmalar oluşturmak için çeşitli yerlerde çalışmak zorunda ki. Bu ve diğer sebeplerden dolayı, Dr Wenceslas Ralev ve Dr Yavor Simeonov Vidin Diş Merkezi "Omegadentagrup" de danışmanları vardır. Söz konusu web sitesi yazarı da diş pratik Dr Ralev olduğunu. Şimdi Vidin iki takım mevcut zaboprotezni implantlar arasındaki başarılı işbirliğinin bir sonucu olarak. İlk implant 06.03.2008 tarihinde başarıyla yerleştirilmiştir.